Tanie kwatery na wczasy

wczasy, wakacje, urlop

 

Międzyzdroje - muzeum przyrodnicze

31 July 2011r.

W Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego im. prof. Adama Wodziczki Muzeum od 15 maja do 30 września czynne jest: w dni powszednie w godz. 9—12 i 1430—18, a w dni świąteczne w godz. 9—14. Od 1 października do 14 maja codziennie, z wyjątkiem sobót i dni świątecznych w godz. 9—14. Wycieczki zgłoszone kilka dni naprzód mogą zwiedzać muzeum także w innych porach dnia. Wstęp dla osób dorosłych 1 zł, młodzież szkolna, członkowie LOP i wycieczki 50 gr od osoby.


Międzyzdroje – Na górę Gosań

13 September 2011r.

Wycieczki są nieco dłuższe od spacerów po Międzyzdrojach i obejmują tereny odległe od kąpieliska o kilka i kilkanaście kilometrów. Są to wycieczki pół i jednodniowe, z możliwością wykorzystania połączeń autobusowych i kolejowych. Na górę Gosań Trasa prowadzi przez Woliński Park Narodowy. Zachowujmy więc ciszę i nie zrywajmy roślin, bowiem wszystkie są pod ochroną.


Woliński Park Narodowy

14 September 2011r.

Serpentynami przez Woliński Park Narodowy do Wisełki i Warnowa Celem tej wycieczki, o 'długości w jedną stronę 15 km, jest poznanie kąpieliska Wisełka, grodziska na półwyspie Jez. Czajczego oraz wioski Warnowo położonej już w centralnej części wyspy. Do Wisełki można dojechać autobusem; można też skorzystać z pieszego znakowanego szlaku czerwonego — 12 km. Dalsza wędrówka na odcinku Wisełka — Jez. Czajcze — Warnowo długości ok. 6 km pieszo lub samochodem. Z Warnowa są dwie możliwości powrotu do Międzyzdrojów; koleją w ciągu kilkunastu minut lub pieszo za zielonym szlakiem znakowanym (6 km).


Wycieczki W Dalsze Okolice Międzyzdrojów

19 September 2011r.

Międzyzdroje są doskonałym punktem wypadowym do organizowania nawet, dość odległych wycieczek, szczególnie dla turystów dysponujących własnymi pojazdami mechanicznymi. Celem tego rozdziału jest zasygnalizowanie licznych możliwości zapoznania się z ciekawymi miejscowościami tego regionu, do których z Międzyzdrojów można się udać przeciętnie w ciągu 1 dnia. Przedłużenie pobytu w miejscowościach docelowych nie przedstawia trudności, ponieważ istnieje dostateczna baza noclegowa.